Category Archives: Výrobky

VEKA ideál pre vaše okná

Máte záujem o kúpu nových okien? Okná sú neodmysliteľnou súčasťou našich domovov a podnikov, ktoré ovplyvňujú komfort, bezpečnosť a izolačné vlastnosti našich priestorov. Pri výbere nových okien je dôležité zvážiť kvalitu, dizajn a financie. Kvalitné okná majú schopnosť spoľahlivo izolovať teplo vo vašich interiéroch a taktiež eliminovať nežiaduci hluk a zvuky z vonku. Zároveň sú dôležitým dizajnovým prvkom vašich budov. Pri výbere okien sa často stretávame s možnosťou plastových, hliníkových, alebo drevených okien, prípadne ich kombináciou. Ak hľadáte cenovo výhodné okná, ktoré ponúkajú efektívnu izoláciu a moderný dizajn, plastové okná by vás mali zaujať. Cena plastových okien VEKA je relatívne nízka v porovnaní s inými materiálmi. Plastové okna VEKA však ponúkajú vysokú kvalitu, efektívnu izoláciu a moderný dizajn.

VEKA

Navyše, ich údržba je jednoduchá a nevyžaduje veľké náklady na starostlivosť. Plastové okná VEKA môžu spoľahlivo slúžiť po niekoľko desaťročí bez viditeľného opotrebenia. Pri výbere okien je dôležité zvážiť cenu v kombinácii s kvalitou. Hliníkové okná sú finančne náročné a drevené okná vyžadujú pravidelnú starostlivosť a údržbu. Plastové okná VEKA sú ekonomicky výhodnou voľbou a zároveň moderným riešením pre vašu budovu.

PLASTOVE OKNA

Okná VEKA pridajú vášmu domovu svieži a estetický nádych, zabezpečia výbornú izoláciu a prinesú vám celý rad výhod. Investujte do plastových okien VEKA a získate spoľahlivé, krásne a ekonomicky výhodné riešenie pre vaše okná. Zvážte ich cenovú ponuku, kvalitu a dizajn, aby ste urobili správnu voľbu pre váš domov. Neváhajte nás kontaktovať sme firma s dlhoročnými skúsenosťami. Vieme vám vytvoriť projekt na mieru naši odborný zamestnanci vám to dovezú a namontujú. Ponúkame kvalitu za ktorou si stojíme a každému nášmu zákazníkovi individuálny prístup.

Odolné plastové prepravky na ovocie

V prípade potreby uskladnenia, či prepravy ovocia a zeleniny je veľmi dôležitý výber prepravného boxu. Vhodná prepravka sa podpíše na udržaní kvality plodov. Presne také sú plastové prepravky na ovocie cena od spoločnosti Schoeller Allibert. Sú dizajnové na skladovanie a transport plodov. Ich perforované steny zabezpečujú optimálne prúdenie vzduchu vo vnútri prepravky, čo výrazne pomáha predchádzať hnilobe a vzniku plesní na plodinách. Tým sú samozrejme eliminované straty pre predajcu a nedochádza k zbytočnej strate zárobku. Veľmi obľúbený je model Prelog Classic.

žena v obchode

Je to prepravka na ovocie a zeleninu, ktorá je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Použitie kvalitného plastu sa postará o dlhú životnosť prepravky počas jej opakovaného používania. Rozmery prepravky sú 600 mm x 400 mm x 190 mm. Výhodou práve tohto modelu prepravky je možnosť zloženia prepravky, čo oceníte najmä v prípade potreby skladovania prázdnych prepraviek, ale aj pri reverznej logistike. Má všestranné použitie, no je obzvlášť vhodná na prevoz a skladovanie už spomínaného ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je ich oficiálne schválenie pre použitie v potravinárskom odvetví.

kapusta v prepravke

Po stranách je prepravka vybavená otvormi určenými pre pohodlné uchopenie. Je nenahraditeľným pomocníkom v maloobchode, kde nájde svoje uplatnenie každý deň. Zaujala vás možnosť kúpy kvalitnej prepravky, ktorá je ľahko umývateľná a vyniká jej dlhou životnosťou? V tom prípade vás pozývame do e-shopu Schoeller Allibert. Nájdete v ňom mnohé modely plastových prepraviek určených na rôzne použitie, či už ide o potraviny, súčiastky, či hotové produkty. Okrem prepraviek pre vás spoločnosť Schoeller Allibert vyrába kvalitné plastové palety, IBC kontajnery, nápojové prepravky, vedrá, ale aj vozíky. Nekupujte nekvalitné produkty, ktoré musíte neustále dokupovať kvôli poškodeniam. Používajte extra kvalitné plastové prepravky od Schoeller Allibert a šetrite tak peniaze, čas, ale aj prírodu.

Kolieska na rôzne použitie

Hľadáte odolné pojazdné kolieska, no z obmedzeného výberu v bežných predajniach si nedokážete vybrať? Máme pre vás riešenie. V e-shope PK Group nájdete najširšiu ponuku pojazdných koliesok, ktoré sú vhodné aj do tých najnáročnejších podmienok. Vyberať si môžete z rôznych veľkostí, konštrukcií, ale aj zo zaujímavých materiálov behúňov. Samozrejmosťou je ponuka nábytkových koliesok, ktoré vám uľahčia presun často presúvaných kusov nábytku. Rovnako sú vhodné aj pre ťažký nábytok, ktorý potrebujete presunúť napríklad kvôli upratovaniu. Ste podnikateľ a vlastníte sklady?

stolička na kolieskach

V tom prípade budú pre vás pojazdné kolieska nenahraditeľným pomocníkom. S kolieskami uľahčíte prácu svojim zamestnancom, ale zároveň aj znížite riziko poranenia pri zbytočnom dvíhaní produktov, ktoré sú vďaka otočným kolieskam jednoducho posúvané po podlahe. Ak sa obávate, že kolieska nevydržia extrémne podmienky vo vašej priemyselnej hale, mýlite sa. Vyberte si kolieska s polyuretánovým behúňom a získate veľmi odolné kolieska, ktoré vás očaria svojou dlhou životnosťou aj pri ich intenzívnom používaní. Do priestorov, kde sa pracuje s chemikáliami sú vhodné antistatické kolieska, ktorých používanie je bezpečné.

muž s nákupným košíkom

Ak je vaše prostredie náročné kvôli vysokej vlhkosti, používaniu silných čistiacich prostriedkov, kyselín, či tukov, odporúčame vám nerezové pojazdné kolieska, ktorým ani takéto prostredie nemôže ublížiť. Okrem odolnosti získate aj jednoducho umývateľné kolieska, vďaka ktorým ľahko udržíte hygienu na pracovisku. V e-shope PK Group nájdete aj mnohé ďalšie kvalitné produkty. Nazrite do ponuky prepraviek na snáď každé použitie. Či už pracujete s mäsom, pečivom, zeleninou alebo ovocím, nájdete tú vhodnú prepravku presne pre vás. Ďalej v ponuke PK Group nájdete termoboxy, barely, smetné nádoby, podvozky pod prepravky a mnoho ďalšieho.

Matracové materiály na mieru

Na Slovensku máme výrobcu matracov a postelí, ktorý je naozaj špičkový a vyrába kvalitné ortopedické a zdravotné matrace. Táto doména je pre Slovákov skvelú správu, pretože si môžu kúpiť extrémne kvalitný a okrem toho aj zdravý mat za výbornú cenu. Pritom sa dá vybrať množstvo parametrov dokonca aj materiálov, z ktorých má byť matrac vyrobený. Samozrejme, niektoré veci sú určené a dané večierka no tu máte potom na výber zo širokého sortimentu rôznych druhov matracov. Od pružinových a taštičkových až po penové a pamäťové matrace. Každý si teda môže vybrať to, čo mu vyhovuje a čo je preňho najlepšie.

posteľ

Matrac na mieru znamená, že si môžete vybrať rozmer, povrchový materiál, prípadne ďalšie parametre podľa druhu matraca. Keď si toto všetko naklikáte, napríklad aj online, vyjde vám cena, ktorú za matrac budete musieť zaplatiť. Určite budete však príjemne prekvapený! Materiály, z ktorých sa s matrace SEGUM vyrábajú sú naozaj rôzne. Matracový produkt latex https://www.segum.sk/produkt/latex-vertinova je jedným z príkladov a viac si už môžete pozrieť na webovej stránke. Áno, jedná sa o firmu SEGUM, ktorú možno i poznáte. Ďalšími materiálmi, ktoré sa v matracoch objavujú sú okrem rôznych poťahov napríklad kvalitné pružiny, taštičkové pružiny, kokosový materiál, latexový materiál, no a v neposlednom rade pamäťová smart pena, ktorá je dnes veľmi známa a obľúbená.

matrac

Práve jej známa vlastnosť dokonale sa prispôsobiť telu ľudí ohúrila a začali si ju vo veľkom kupovať či už vo vankúšoch alebo matracoch. To aby mal matrac naozaj ortopedický znamená, že sa prispôsobí telu, bude komfortný pre chrbticu, kosti, kĺby, svaly a vlastne celkovo. Rozhodne stojí za to podobný matrac mať a na aplikácii na mieru, čo presne má v sebe obsahovať, aký má byť tvrdý a rozhodne nezabudnite na tie správne rozmery. Potom už len položíte matrac na rám postele a môžete si užívať hlboký a pohodlný spánok.

Rolety na mieru pre každého

Ochranu pred UV žiarením si potrebuje zabezpečiť každý z nás a potrebuje ju aj Váš nábytok. Áno, dokonca aj nábytok vo Vašom domove sa vplyvom UV žiarenia môže zničiť a tým pádom bude už na prvý pohľad vyzerať oveľa staršie a opotrebovanejšie než v skutočnosti je. Nedovoľte aby sa Váš nábytok znehodnotil a siahnite po riešení, ktoré vyrieši tento problém a aj mnoho ďalších. Látkové rolety na mieru https://www.screenoverolety.sk/ môže byť presne to riešenie, ktoré hľadáte a bez pochýb aj potrebujete ako soľ. Rolety na okná navyše pri tom ako bránia prenikaniu slnečných lúčov do interiéru, tým aj účinne zabraňujú teplu prenikať dnu, čo oceníte práve v horúcich letných mesiacoch kedy je kúsok chládku priam spasením.

rolety na mieru

Ak už ste sa rozhodli pre tento krok a uznali ste, že rolety budú tým správnym krokom, ktorý Váš domov potrebuje, tak istotne hľadáte spoľahlivú firmu, ktorá Vám tieto rolety príde bez problémov nainštalovať. Máte obrovské šťastie! Sme totiž firma, ktorá sa špecializuje na montovanie roliet do Vašich interiérov a taktiež aj exteriérov ako sú terasy či altánky. Naše skvelé hodnotenia Vás môžu presvedčiť, že sme férová spoločnosť, pre ktorú je spokojnosť zákazníkov na prvom mieste spolu s dobre odvedenou robotou. Maximálna spokojnosť našich zákazníkov je to čo nás teší najviac.

rolety

Potrebujete s niečím pomôcť či poradiť ohľadom výberu? Neváhajte sa nás spýtať na čokoľvek! Na našom webe nájdete aj online chat pre každý prípad, kde sa Vám odpovedí a rád dostane okamžite. Žiadne skryté poplatky Vás pri našej práci nečakajú, konečná cena Vám bude zaslaná spolu s cenovou ponukou a je už len na Vás ako sa rozhodnete. Či už hľadáte rolety na menšie či väčšie priestory, ani jedna z možností nebude žiadny problém a ak sa rozhodnete pre montáž u nás, onedlho sa môžete tešiť z nových roliet, ktoré zútulnia Vaše bývanie.

Milujete francúzske okná? Užite si dokonalý výhľad!

Mnoho ľudí chce mať v spálni obrovské francúzske okno. Človek, ktorý preferuje pohodlie a luxus, iste obrovské presklené plochy v podobe francúzskych okien ocení a uvíta. Vídame ich často amerických filmoch a rovnako ich môžeme vídať aj v luxusných apartmánoch. Priestor sa podobnými oknami naozaj zväčší, presvetlí on k vytvorí dokonalú oázu pokoja radosti k odpočinku. Francúzske okná sa nemusia nachádzať iba v spálni, často sú dominantou obývacej izby v rodinnom dome alebo veľkom luxusnom apartmáne. Sú však dostupné úplne každému. Pokiaľ si chcete nechať urobiť francúzske okná aj na poschodí, poslúži vám nerezové zábradlie na francúzske okno https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/.

dom

Budete môcť potom svoje veľké okno pohodlne otvárať bez toho aby bola ohrozená vaša bezpečnosť. Pokiaľ teda na poschodí nemáte balkón ani terasu a chcete si nechať urobiť veľké francúzske okno, nerezové zábradlie je určite riešením. Francúzske okná sú krásne, keď sú doplnené hodvábnymi jemnými závesmi a záclonami, ktoré siahajú až dole k podlahe. Jemná béžová alebo biela farba neuberie ani na svetlosti celej miestnosti. Záclony inštalujte tak, aby sa dali veľmi ľahko a pohodlne odhŕňať a zahŕňať, nakoľko to zrejme budete robiť častejšie. Francúzske okná umožňujú dokonalý výhľad do krajiny a priestoru okolo vášho domu. Otvorenosť priestoru je podčiarknutá aj jeho zariadením a doplnkami čerta ktoré v miestnosti máte. Môžete si tak vytvoriť štýl, ktorý sa vám páči a kde sa budete cítiť naozaj veľmi dobre.

terasa

Pokiaľ máte nádhernú veľkú terasu či už na prízemí alebo na poschodí i tu budú francúzske okná dokonalou dominantou a doplnením atmosféry celého priestoru. Určite vám to umožní nádherné pohodlné bývanie a luxusnú atmosféru, ktorú si môžete užívať so svojou rodinou alebo partnerom. Francúzske okná sú jednoducho úžasným doplnením budovy a majú svoj špecifický ráz a štýl.

Džínsy ako pohodlný odev

V dnešnej dobe sa ženy boja obliecť si práve niečo iné ako legíny alebo tepláky. Majú rôzne typy postáv a ak sú náhodou plnoštíhle, myslia si, že džínsy sa im nehodia a nevyzerajú na nich dobre. Dámske džínsy sú ideálne na každodenné nosenie a pre každý druh postáv. Viete ich zladiť ku akémukoľvek typu vrchného odevu a tak si zhotoviť skvelý outfit. Môžete si ku nim obuť tenisky, sandále, čižmy, no pokojne si môžete dať opätky a tak bude váš outfit formálny a vhodný na slávnostnejšie udalosti. V tomto internetovom obchode máte na výber z mnoho druhov dámskych jeansov.

Dámske denimové nohavice MEGHAN - svetlé

Môžete si vybrať medzi druhmi skinny, straight, push up alebo wide. V ponuke je taktiež veľké množstvo farieb, takže si môžete vybrať a objednať z každej farby, a tak si ich doma zladiť s akýmkoľvek typom vrchného oblečenia. Dôležité je brať ohľad na farby a to, komu sa aké hodia. Svetlé farby, ako sú napríklad biela alebo svetlá modrá sa hodia pre štíhle postavy, pretože opticky vedia pridať pár kilogramov navyše. Naopak tmavšie farby, ako tmavá modrá alebo čierna sa hodia pre plnšie postavy, pretože opticky vedia postavu zúžiť, čo určite ocení mnoho žien.

Dámske denimové nohavice ADELA BOOTCUT - tmavé

Kedysi džínsy nosili len mladí ľudia, dnes patrí medzi bežné oblečenie všetkých vekových kategórií žien a mužov. V tomto internetovom obchode máte naozaj na výber veľké množstvo druhov a farieb, a tak si každý nájde to svoje. Ceny sú dostupné a hlavne adekvátne ku kvalite a materiálu. Vydržia vám dlhšie roky, keďže sa rýchlo neoderú, takže si nemusíte často kupovať nové. Nájdete tu aj rôzne zľavy, a vtedy sa vyplatí si objednať aj viac kusov. Dámske džínsy sú nadčasové a všestranné, na rozdiel od ostatného oblečenia, takže by nemali chýbať v šatníku každej ženy. Určite si treba zaobstarať do toho svojho viac druhov a farieb džínsov. Váš šatník sa tak stane pestrejším pre rôzne outfity.

Okná Schüco AWS/ADS 65: Zlúčenie Elegancie a Funkcionality

Okná Schüco AWS/ADS 65 https://lmmont.sk/okna-brany-hlinikove-systemy/hlinikove-okna-a-dvere/schuco/ultraglide-hst/ sú dôkazom toho, ako sa dizajn a funkcia dokážu harmónicky spojiť v súčasnej architektúre. Tieto kvalitné okná sú populárnou voľbou pre obytné aj komerčné budovy vďaka ich vynikajúcemu výkonu a výraznému štýlu. Tento článok sa zameria na hlavné charakteristiky a fascinujúce detaily okien Schüco AWS/ADS 65, osvetľujúc dôvody ich závistihodného renomé v odvetví. Vynikajúca tepelná izolácia: Jednou z najvýraznejších kvalít okien Schüco AWS/ADS 65 je ich skvelá tepelná izolácia. Tieto okná účinne udržiavajú domáce prostredie pohodlné tým, že minimalizujú tepelné straty počas chladnejších mesiacov a znižujú tepelný príjem počas horúcich období vďaka moderným technológiám a precíznemu inžinierstvu.

Okná Schüco AWS/ADS 65

Silná konštrukcia: Okná Schüco AWS/ADS 65 sú postavené tak, aby vydržali, využívajúc kvalitné materiály ako hliník, čo zaručuje ich dlhú životnosť a pevnosť. Vďaka svojej robustnej konštrukcii sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom a poskytujú spoľahlivú ochranu pred vetrom, dážďom a inými vonkajšími vplyvmi. Ich pevná konštrukcia navyše zvyšuje bezpečnosť a poskytuje obyvateľom pokoj a istotu.

Flexibilita v dizajne: Tieto okná ponúkajú širokú škálu možností voľby dizajnu, umožňujúc architektom aj majiteľom domov prispôsobiť vzhľad podľa jedinečných požiadaviek a vkusu. Okná Schüco AWS/ADS 65 môžu byť prispôsobené tak, aby sa dokonale hodili ku akémukoľvek architektonickému štýlu, či už ide o moderný, minimalistický vzhľad, alebo tradičný, nadčasový štýl.

Redukcia hluku: znižujú prenikanie vonkajšieho hluku vďaka svojmu precíznemu inžinierstvu. Táto vlastnosť vytvára pokojnejšie a tichšie vnútorné prostredie, čo je obzvlášť užitočné pre tých, ktorí žijú v mestách alebo v budovách blízko frekventovaných ulíc.

Jednoduchá údržba: Nízka náročnosť na údržbu týchto okien uľahčuje udržiavanie ich v bezchybnom stave. Vysokokvalitné materiály použité pri ich výrobe odolávajú korózii, vyblednutiu a opotrebeniu, čo výrazne znižuje potrebu častých opráv.

Okná Schüco AWS/ADS 65

Predstavujú ideálny zjednotený zlučovanie dizajnu a funkcionality, splňujúc požiadavky moderného stavebníctva a zároveň poskytujúci vynikajúci výkon. Tieto okná majú mnoho výhod pre akýkoľvek stavebný projekt, od ich vynikajúcej tepelnej izolácie a pevnej konštrukcie po ich flexibilitu v dizajne a schopnosť redukcie hluku. Okná Schüco AWS/ADS 65 sú jednoznačne vynikajúcou voľbou, ak hľadáte okná, ktoré spájajú estetiku a funkčnosť.

Rolu investora si môžete vyskúšať pri kúpe zlatých mincí

Vhodne investovať svoje finančné prostriedky je dôležité aj s ohľadom na ich ziskovosť v budúcnosti, aby boli prínosom v čase, keď ich budeme najviac potrebovať. Nikto z nás nebude predsa pracovať až do smrti, dôchodok je čas, ktorý by sme si mali užívať, no bez finančnej istoty to nebude také ľahké. Zainvestovať správne je dôležité ešte v čase pracovnej aktivity, keď máme dostatok finančných prostriedkov, ktoré nám nebudú chýbať, ale ktoré budú vyrábať ďalšie peniaze alebo ich budeme mať ako záruku pre prípad núdze. Dnes máme mnoho možností ako svoje peniaze zhodnotiť, nemusíme byť práve odborníkmi v oblasti investovania, k dispozícii máme zlaté mince menej rizikové nákupy, napríklad zlatých investičných mincí.

Vyberajte veľkosť podľa financií

Zlaté mince sú výhodné aj z hľadiska ich vysokej likvidity či možnosti opakovaných nákupov, k dispozícii sú mince rôznych veľkostí pre každého záujemcu. Goldvault.sk predáva zákazníkom mince z mnohých svetových mincovní a s rozličnými dizajnmi, ktoré sú veľmi originálne. Investičné mince sa predávajú za aktuálnu trhovú hodnotu zlata na svetových trhoch, ale na predaj sú aj zberateľské mince, ktoré môžu v budúcnosti zaistiť vysoký zisk.

Za zlaté mince nemusíte zaplatiť celý majetok, kúpite si iba tie a v takej čiastke, ktorú si môžete dovoliť, v primeranej hodnote. Tie predajca ponúka vo vysokej kvalite, širokej škále dizajnov, pestrú kolekciu rôznych historických či investičných alebo unikátnych kúskov. V nich budú vaše peniaze uložené stabilne a spoľahlivo.

Čo je pre vás zaujímavejšie:mince či tehličky?

Na predaj je napríklad austrálska lunárna séria III., ktorá zahŕňa zlaté a strieborné investičné mince z mincovne v Perthe, razená pri príležitosti 12-ročného cyklu čínskeho lunárneho kalendára, ktorý zahŕňa rok 2020 až do roku 2031. Patria medzi najpopulárnejšie medzi zberateľmi celého sveta vydaných v poslednom období. Zlatá lunárna séria číslo I. sa začala raziť v roku 1996 a v striebre ju začali vydávať v roku 1999. Zlatá lunárna séria rok Zajaca je v rýdzosti 999,9/1000, má hmotnosť 62,6g a mince uložené sú v akrylovej kapsule.

Kvalita spánku, kvalita života

Koľko ľudí trpí nespavosťou a neriešia tento problém? Uvedomujú si, že nedostatok spánku môže byť jedným zo spúšťačov zdravotných komplikácií? Keď si porovnáme život občanov spred päťdesiatich rokov a dnes, vidíme značný rozdiel. Hoci má deň rovnako dnes, ako aj vtedy tých istých 24 hodín, máme predsa len pocit, že všetko beží v akomsi zrýchlenom móde. Ľudia menej spia, oveľa viac pracujú, sú pod neustálym vplyvom stresu a spoločnosť má na dnešných ľudí privysoké nároky, ktoré musia dennodenne plniť na 110%, inak neuspejú v pracovnom prostredí. A navyše, je tu tlak na to, aby bol človek vo všetkom dokonalý.

Váš kvalitný matrac

Nielen v práci, ale aj dokonalý rodič, či partner. Lenže na to, aby človek zvládal taký prílev emócií a povinností potrebuje aj kvalitnú stravu, dostatok pohybu a v neposlednom rade aj dostatočný oddych, ktorý by mal svojmu organizmu dopriať. Ide teda nielen o primeranú dĺžku spánku, ale hlavne o to, aby bol spánok nerušený a tak či už človek spí v noci, alebo počas dňa, potrebuje sa vyspať na čo najkomfortnejšom mieste. Dostatočné pohodlie si práve doprajeme, ak si poriadime kvalitné matrace, ktoré budú spĺňať naše požiadavky. Ale hlavne, aby boli oporou pre našu chrbticu a tak chránili naše telo počas spánku a zaručili nám, že sa budeme prebúdzať svieži a bez bolestí. Výber teda nie je tak úplne jednoznačný. Pozor pri kúpe by sme mali myslieť na to, aký rošt máme na posteli a na to, aký spôsob života vedieme. Či máme sedavé zamestnanie, alebo sme aktívni športovci, či ohľad na našu telesnú stavbu.

Váš kvalitný matrac

Tieto skutočnosti by sme mali zohľadniť hlavne v tom prípade, že nám záleží na našom zdraví a tak si vybrať takú tvrdosť matraca, aby bolo postarané o náš dostatočný komfort. Dnes si vieme vybrať matrace na mieru, dokonca je možnosť vyrobiť matrac s dvoma tvrdosťami a tak si môžete vyskúšať, na akom podklade sa Vám spí lepšie, či vyriešiť problém rozdielnych potrieb partnerov počas spánku. Tak či onak, výber na mieru by mal byť predovšetkým o kvalite, aj keď prihliadame, samozrejme, aj na cenu. No predovšetkým by sme mali myslieť na svoje zdravie, ktoré máme len jedno a má nevyčísliteľnú hodnotu. A samozrejme, to ako sa vyspíme, vplýva aj na naše vzťahy. Tak ak sa kvôli tomu, že ste sa zle vyspali nechcete zbytočne hádať, radšej si poriaďte matrac, ktorý Vám tieto zbytočné šarvátky ušetrí http://energia.sk/poradime-vam/efektivnost/rekuperacia-usetri-minimalne-40-nakladov-za-energie/7892/ a bude mať tak vplyv na kvalitu Vášho bežného života.