Category Archives: Výrobky

Úložný priestor potrebný pre firmu

Existuje mnoho firiem, ktoré ponúkajú rôzne produkty alebo služby. V prípade, že firma ponúka služby, nepotrebuje mať špeciálne boxy na ukladanie tovaru. Na druhej strane, pokiaľ firma ponúka produkty, alebo ich vyrába, mala by ich mať bezpečne a prehľadne uložené tak, aby sa s tovarom dobre a bezproblémovo narábalo. Toto platí najmä v automobilkách a veľkých výrobniach produktov, kde sa s tovarom manipuluje denne. Zamestnancom tak uľahčíte prácu a sami vám povedia, akí sú spokojní.

Kontajnery v regáli

Vlastníte aj vy firmu, alebo zatiaľ len plánujete nejakú založiť a pomaly premýšľate nad tým, ako by ste mohli mať produkty prehľadne uložené? Rozhodnite sa pre prepravné kontajnery na predaj Schoellerallibert a určite tento výber nebudete ľutovať. Na stránke máte na výber z dostatočného množstva a tak si medzi nimi určite vyberiete. Sú pevné, dlho vám vydržia a navyše udržia vysokú váhu bez problémov. Nemusíte sa teda obávať toho, že keď budete niečo prenášať, tak sa vám praskne alebo nejak inak poškodí a vy si budete musieť zadovážiť nový. Navyše pokiaľ chcete ušetriť miesto v sklade, môžete si objednať skladacie prepravné kontajnery a tak sa vám ich zmestí určite viac a nebudú vám zavadzať na každom kroku. Skladacie kontajnery viete pekne zložiť a naukladať na seba, pretože na sebe pekne sedia a nezošmyknú sa.

Skladacie kontajnery uložené na sebe

Ak by ste si predsa nevedeli vybrať medzi kontajnermi, ktoré firma ponúka, môžete kontaktovať zamestnancov firmy a pokojne im povedať svoje predstavy. Dohodnete sa, čo by bolo pre vás lepšie a dokážu vám spraviť kontajner na mieru presne pre vašu firmu. Ceny za prepravné kontajnery sú adekvátne ku materiálu, takže určite netreba rozoberať to, že sú drahé. Za kvalitu sa predsa platí a pokiaľ chcete mať kontajnery, ktoré vám vydržia niekoľko rokov bez výmeny, oplatí sa investovať. Investícia sa vám určite z tržieb vráti.

Vezmite si so sebou do hôr aj zips vrecká

Slovensko je hornatou krajinou a hory sú tiež skvelé pre pešiu turistiku. Tomuto športu, alebo skôr životnému štýlu, sa venujú tisíce ľudí, pretože dobre vedia, že im prinesie dobrú náladu, krásne zážitky, zlepšenie fyzickej kondície a posilnenie svalstva dolných končatín. Vyhlásenou turistickou oblasťou sú aj Vysoké Tatry, môžete tu absolvovať pochody všetkých možných obtiažností, a užiť si tu ako víkend, tak aj báječnú týždennú dovolenku. Stačí zaistiť vhodné ubytovanie v Poprade alebo v Tatranskej Lomnici, v Starom Smokovci či na inom mieste a mať tu aj potrebné zázemie pre odpočinok.

Vysoké Tatry

Každý výšľap vyžaduje mať nielen potrebnú výstroj, ale aj zaistené občerstvenie, najmä dostatok tekutín a potravín podľa zásad zdravej výživy. Budú sa vám na tieto účely skvele hodiť zip sáčky, do ktorých vyskladáte napríklad zmesi orechov a sušeného ovocia, čerstvé ovocie a zeleninu, pečivo s nátierkou a pod. Každý sáčok je dobre uzatvárateľný a úplne spoľahlivo chráni vnútorný obsah pred jeho únikom do okolitého prostredia, preto je možné si so sebou do hôr brať aj tekuté či kašovité zložky stravy, ako je šalátový nálev, omáčky, kaše a pod.

kešu orechy

Špinavá bielizeň – vrecká so zipsom sú skvelým pomocníkom aj na odkladanie prepoteného oblečenia, a pri turistike je to pomerne častý jav, kedy potrebujete odložiť prepotený nátelník, a najmä ponožky. Zvlášť ponožkám venujte extra pozornosť, pretože chodiť v prepotených ponožkách v horách, to je nábeh na pľuzgiere, a s nimi nemôžete potom zdolávať ťažký terén. Berte si so sebou na túru napríklad päť párov ponožiek, každú hodinu si ich vymeňte a vložte ich do vrecka so zipsom, aby vám nezapáchali v batohu a nekontaminovali potrebné potraviny.

S vrecúškami na zips sa vám bude lepšie chodiť po horách aj lepšie žiť, je to pomocník, ktorý sa hodí aj do domácnosti, na pracovisko, na záhradu, na chatu, a napríklad aj deťom do školy.

Všestranný spoločník: IBC kontajner s kapacitou 600 litrov

Jeden z nenahraditeľných prvkov v mnohých priemyselných odvetviach je IBC kontajner, nádherne vyrobený kúsok technológie. Jeho rozmery, najmä pri objeme 600 litrov, sú veľkým prínosom pre prepravu a skladovanie rôznych látok a tekutín. Tento úžasný kontajner je univerzálny a efektívny. S rozmermi 600l IBC kontajnerov zohľadňujúcimi štandardy pre dopravu a skladovanie, poskytuje ideálny priestor na uchovávanie rôznych látok od chemikálií až po potravinárske výrobky. Priemerne sa takýto kontajner pohybuje v rozmedzí 1000 x 1200 x 800 mm. Jeho dizajn umožňuje ľahkú manipuláciu a skladovanie, čím znižuje náklady a zjednodušuje logistiku.

ibc 600l

Avšak jeho rozmery nie sú len praktické, ale aj estetické. Mnohí výrobcovia kladú dôraz na atraktívne farby a ergonomický dizajn, čo prispieva k celkovému dojmu a zlepšuje pracovné prostredie. Tieto kontajnery tiež prispievajú k udržateľnosti, pretože sú často vyrobené z recyklovateľných materiálov. Ich trvanlivosť a možnosť opätovného použitia ich robia ekologickou voľbou pre mnohé spoločnosti. Vzhľadom na svoje rozmery a kapacitu sú IBC kontajnery ideálnym riešením pre mnohé priemyselné a obchodné potreby. Ich univerzálnosť a efektívnosť ich robia neoceniteľným nástrojom vo svete moderného obchodu a logistiky.

ibc kontajner

Tieto kontajnery nie sú len štandardnými nádobami; sú ako spoľahliví kolegovia vo vašej práci. Ich robustná konštrukcia a schopnosť ochrániť obsah dodávajú istotu v každom kroku procesu. S ich pomocou sa práca stáva efektívnejšou a bezpečnejšou. Ich dizajn je ako kombinácia silného chrámu a elegantného útulku – spojenie praktickosti so štýlom. Aj keď na prvý pohľad sú len nádobami, ich vnútro ukrýva bezpečnostný štít, ktorý chráni váš materiál ako verný strážca. V každej fáze výrobného procesu, pri každej ceste, ktorú absolvujú, tieto kontajnery sú spoľahlivými spoločníkmi, ktorí vám dávajú istotu, že váš tovar je v bezpečných rukách.

Dôležité sú detaily

Skrutky do dreva torx sú pre vášnivých pracantov určite veľmi dobre známym pojmom. Ak aj Vy si robíte najradšej všetko na vlastnú päsť, tak práve torxy nemôžu u Vás chýbať. Neviete však, kde nakúpiť tieto skrutky za najlepšiu cenu a expresnou dopravou? Áno, práve teraz ste správne – u nás máte zaručené neustále len tie najlepšie ceny a to najmä pri kúpe viacerých kusov, kde môžete jednoducho kedykoľvek získať množstevné zľavy. Torx, alebo teda skrutky, ktoré sa využívajú v tomto prípade najmä do dreva sú vyrobené z kvalitného nerezu a tak sa ani po rokoch nemôže stať, že by Vám tieto skrutky zhrdzaveli a museli by ste ich meniť.

skrutky

Aj z tohto dôvodu sa vždy oplatí nakupovať u overených predajcov, ktorý poskytujú ľuďom len to najlepšie. U nás nenájdete žiadne nekvalitné produkty, či napodobeniny z lacných materiálov. Dbáme na to aby náš výber pozostával iba z produktov, ktoré majú dlhú životnosť a sú ozajstným prínosom. Samozrejme, že okrem torxov do dreva u nás nájdete aj množstvo iných produktov, ktoré môžete kedykoľvek objednávať. Máme pre Vás skutočne veľké množstvo produktov, ktoré sú využiteľné pre každú stavbu.

predaj torx

Všetky samozrejme od tých najspoľahlivejších dodávateľov, ktorých máme osobne preverených. Potrebujete poradiť s konkrétnym výberom? Pre nás žiadny problém! Našu zákaznícku podporu môžete kontaktovať vždy keď budete potrebovať poradiť ohľadom kúpy toho správneho materiálu. Tak si môžete byť vždy stopercentne istí, že nakúpite správne. Chcete sa o nás dozvedieť bližšie informácie? Informácie o nás môžete nájsť aj na našej webovej stránke, ktorá slúži aj ako e-shop. Nájdete tu zároveň aj všetky naše ponúkané produkty a v jednoduchom a ľahko orientovateľnom e-shope si nájdete všetko potrebné behom pár minút. Obráťte sa na nás a nakúpte si všetko potrebné pre svoju stavbu.

Zmäkčovač vody

Máte doma tvrdú vodu, trápi vás vodný kameň a už neviete čo s tým? Máme pre vás riešenie. Zbavte sa tvrdej vody aj vodného kameňa so zmäkčovačom vody. Zbavte sa vodného kameňa a tvrdej vody rýchlo a efektívne so zmäkčovačom vôd, ktorý je ideálnym riešením ako pre domácnosti, tak pre verejné budovy aj priemyselné prevádzky. Zakúpením zmäkčovača vody zamedzíte vzniku vodného kameňa a ochránite tak rozvody pred zanesením. Zmäkčením vody zaistíte bezproblémový chod kotlov, tepelných výmenníkov, membrán rezervných osmóz a predĺžite tak životnosť rozvodov a v domácnostiach sa vyvarujete nepríjemným usadeninám na sanite a spotrebičoch.

kapka vody

Nebudete už musieť riešiť starosti s odstraňovaním usadenín vodného kameňa, znížite si spotrebu pracích a čistiacich prostriedkov, energetickú náročnosť spotrebičov a tiež predĺžite ich životnosť. V neposlednom rade je na to nutné povedať, že zmäkčovač vody odstráni z vašej vody vápnik a horčík a vďaka tomu sa upraví pitná voda tak, aby bola čo najkvalitnejšia pre ľudský organizmus. Úprava pitnej vody sa vykonáva najmodernejšou technológiou. Jedná sa o plnoautomatické zariadenie s katexom, ktoré sa inštaluje priamo na prívod vody a vďaka tomu preteká zmäkčená voda v celom dome.

voda

Zmäkčovače vody do domu fungujú bez vonkajšieho zdroja energie, obsluhy aj prevádzkových nákladov a chémie. V dnešnej dobe je na trhu celý rad rôznych druhov zmäkčovačov a pri ich výbere záleží na dvoch faktoroch a to ako veľmi je voda tvrdá a aká je domácnosť veľká. Napríklad domácnosti, ktorá číta 3 osoby, bude stačiť zmäkčovač s nižšou kapacitou, než domácnosti s väčším počtom osôb.

Podľa čoho teda vybrať ten správny?

Ako už bolo tu spomenuté. Zmäkčovač vody je možné vybrať podľa tvrdosti vody v danej oblasti, podľa typu a modelu, podľa veľkosti domácnosti alebo podľa funkcií, technológií. Na internete je dnes mnoho webových stránok s najrôznejšími ponukami zmäkčovačov vôd a určite si vyberie každý.

Máte radi vône? Pozrite čo dokážu na bielizni vykúzliť olejové parfémy na pranie

Takmer každý má rád vôňu. Možno sa vkus ľudí na vône mení a líši od človeka k človeku, avšak sila vône je už preskúmaná a potvrdená. Preto sa vyvinul smer s názvom aromaterapia. Tá používa vône na rôzne účely, ktoré by sa mohli nazývať aj liečebnými. Vôňa teda dokáže niečo v tele modifikovať, aktivovať, prípadne uvoľniť. Dnes sa preto pozrieme na olejové parfémy do prania. Čo presne dokážu a aké benefity môže ich používanie priniesť.

parfém na praní

Ako môže vôňa držať tak dlho?

Parfémy na pranie talianskeho výrobcu Essentia, ktoré si môžete kúpiť aj v e-shope na Slovensku, vydržia voňať naozaj veľmi dlho. Mikrokapsulky s vôňou sa zachytia na látke vašej bielizne, a preto sa vôňa uvoľňuje postupne trením. Vydrží tak veľmi dlho, až obdivuhodne dlho. Nielen dni, ale aj týždne. Záleží aj na tom, akú veľkú dávku si pri praní zvolíte, avšak vôňa bude istotne krásna a svieža tak či onak. Mnohé dámy vône do práčky priam milujú, nakoľko sú komponované tak, aby prinášali elegantné nadčasové vône, ktoré budú príjemné doslova každému. Navyše z 18 možných parfémov si iste vyberiete tie, ktoré budú pre vás top! Verte, že sa ich nebudete vedieť vzdať, tak krásne voňavé sú. Navyše perfektne praktické a jednoduché na aplikáciu.

mini sada

Prečo sa parfémy na pranie dajú použiť aj do sušičky?

Iste takmer každý vie, že aviváž sa do sušičky nepoužíva. Vôňa jednoducho neprežije vysoké teploty. No ako potom zariadiť, aby bielizeň krásne voňala, keď ju vytiahnete čistučkú zo sušičky? Jednoducho! Skúste miesto aviváže použiť olejové parfémy do prania Essentia, ktoré majú takú odolnosť voči vysokým teplotám, že vydržia aj 400 °C. To už je naozaj čo povedať a oplatí sa iste vyskúšať. Zo sušičky s týmito voňavými olejčekmi na pranie vytiahnete čistý voňavý boom zážitkov pre zmyslové orgány. Táto vôňa do práčky vás rozhodne nesklame. A, je vhodná aj pre citlivú pokožku a má na to certifikát.

K čemu sú kontajnery

Odjakživa sme tu mali na triedenie plastové kontajnery https://www.schoellerallibert.com/sk/produkty/pevné-plastové-kontajnery. Tak prečo ich niektorí nevyužívajú? To je otázka, na ktorú ani ja nepoznám odpoveď a popravde to nechápem. Čo niekomu dáva právo znečisťovať prírodu? Nič. Lenže napriek tomu niekomu nerobí problém zahodiť odpadky na cestu, do lesa alebo do prírody. A to je podľa mňa nielen trúfalosť, ale aj hanba. Ako si to niekto môže dovoliť? Predsa príroda nám nič neurobila. A práve plastové kontajnery, alebo koše sú vyložene určené na to, aby do nich ľudí hádzali odpadky, aby príroda nebola špinavá.

p

Ale napriek tomu to nefunguje stopercentne, pretože niektorí jedinci to nechápu. Neuvedomujú si, že príroda nie je nezničiteľná. A keby takto začal pohadzovať okolo odpadky každý, tak by za chvíľku bola príroda zničená. A to ľudia chcú? Ja teda rozhodne nie. Mám dcéru a keď si raz predstavím, že dcéra bude žiť v špine a odpadkách, je mi naozaj na blití a smutno. A to mi verte, že ma len tak niečo nerozhodí. Takže sa niektorí nad sebou zamyslite. Znečisťovať prírodu nič nerieši. Naopak, to bude mať zlý vplyv. A nakoniec budeme nešťastní všetci. Príroda je pre mňa odjakživa niečo, čo som sa snažila chrániť. Už odmalička som chcela byť ochrancom prírody, pravidelne som čistila prírodu od odpadkov a hrozne ma to bavilo.

p

A trvá to dnes. Keby tak každý bol ako ja… Nikto nehovorí, že musíte byť vyložene ako ja. Ale keby ste len hádzali odpadky do koša a triedili odpad podľa toho, či je to sklo, plasty, alebo papiere, bolo by to oveľa ľahšie. Plasty sa totiž rozkladajú oveľa horšie, než napríklad papiere. Takže keď hodíte plasty do kontajnera na papiere, čo sa stane? Všetky odpadky z papierového kontajnera sa odvezú na skládku a tam sa budú rozkladať. Lenže práve tie plasty sa tam budú rozkladať oveľa horšie a možno niekoľko desiatok rokov.

Romantika zo svetielkami

Viete, že pomocou svetelného závesu si môžete urobiť s partnerkou takú romantiku, že na to nikdy nezabudne? Väčšina ľudí berie svetelné závesy len ako dekorácie a ozdôbky. Čo ak vám ale poviem, že by ste so svetelnými závesmi mohli urobiť úžasnú romantiku? Čo mi na to poviete? Plno mužov nevie, ako má pojať takú originálnu žiadosť o ruku. A mnoho z nich neprichádza na žiadne nápady. Tak ja vám to teda poviem, ako to urobiť, aby z vás bola úplne nadšená a rozhodne vám povedala áno.

romantika

Romantika – sviečky, horúca vaňa a výborná večera:

Pokiaľ máte trošku cit romantiku, určite viete, že s obyčajným filmom v televízii ju neurobíte. Namiesto toho partnerke zapáľte sviečky v miestnosti, napustite horúcu vaňu a urobte výbornú večeru. Pre tých, ktorí nevedia variť, tí môžu objednať nejaké jedlo, ale najlepšie je jedlo urobiť sám. Aby partnerka vedela a videla, ako veľmi si ju vážite.

r

Svetelné závesy:

So svetelnými závesmi tejto špeciálnej chvíli dodáte ešte romantickejší efekt. Môžu byť akékoľvek farby – napríklad biela, ktorá je najčastejšia alebo červená, modrá a podobne. Mne keby niekto urobil takúto romantiku, tak by som z neho asi padla na zadok. Hlavne si musíte dodať guráž a povedať si, že jednoducho partnerku požiadate o ruku tým najkrajším spôsobom, aký vôbec existuje. Každej žene by sa taká originálna žiadosť o ruku páčila a nepohrdla by jej. Príkladom som ja. Ja by som sa asi samou láskou v tej chvíli roztiekla. A čo je na žiadosti o ruku jednou z najpodstatnejších vecí? Prstienok. Mal by nejako vyjadrovať partnerkin charakter a osobnosť. Pokiaľ má napríklad rada nejaký minerálny kameň, tak kúpte s týmto kameňom. Hlavne si na žiadosti o ruku dajte záležať a nijako ju neodbyte – je to totiž nádherné obdobie, ktoré je len raz za život a nebude sa opakovať. Dajte jej najavo svoju obrovskú lásku.

Voda je zadarmo

Neustále hľadáme nové možnosti ako sa chovať ekonomickejšie- aby sme ušetrili financie. A ekologickejšie – aby sme ušetrili našu planétu do budúcnosti. Posledné roky sa na nás valí z televízií, časopisov či správ čoraz viac upozornení na začínajúci deficit kvalitnej podzemnej vody. Náklady na vodu stúpajú každým rokom. Každým rokom sú naše nároky a požiadavky vyššie. Vodu využívame nielen na pitie, varenie, upratovanie alebo osobnú hygienu. Rovnako s ňou napúšťame bazény alebo zalievame rastliny a napájame zvieratá. Hlavne záhradkári po ostatné roky trpia úzkosťou z ročného zúčtovania za vodu. Pri silných teplotách a dlhších suchách si záhrada a rastliny pýtajú poriadnu zálievku.

zelená záhrada potrebuje vodu

Ak ale nechcete byť,,šťastným,, majiteľom poriadne drahého ovocia alebo zeleniny, musíte začať premýšľať inak. Jedným zo spôsobov ako využiť vodu vo svoj prospech, je jej zachytávanie. Najjednoduchším spôsobom ako to docieliť je buď zakopanie nádrže na vodu a následné nasmerovanie odvodu vody zo strechy domu do nej. Alebo zaobstaranie si menších nádrží či kontajnerov určených na zber dažďovej vody. Tá potom môže byť používaná na zálievku trávnikov či záhradných plôch. Táto varianta je nielen ekonomická a šetrí našu peňaženku ale je aj ekologická, keďže dažďová voda obsahuje viac stopových prvkov ako chlórovaná a ošetrená mestská voda. Keď je ale dažďovej vody príliš, tiež nie sme nadšený.

priveľa vody môže priniesť problémy

Vytopená záhrada, okolie domu či príjazdová cesta nie je nič príjemné. Vrchná časť pôdy už nevládze odvádzať nazbieranú vlhkosť, napríklad pri prívalových dažďoch a tak tá ostáva na povrchu. Pritom nemusíme aplikovať rôzne zložité mechanické riešenia. Odpoveďou na tento pre niekoho zásadný problém je jednoduchá diera v zemi – trativod. Funguje mechanizmom vykopania dostatočne hlbokej jamy. Tá je situovaná dole svahom aby odtok vody bol prirodzený a nevyžadoval zbytočné zásahy. Vyplnená je pieskom, väčšinou štrkom alebo modernejšími plastovými paletami na trativod. A práca sa robí viac menej sama. Voda odteká s ľahkosťou a vy sa nebudete musieť báť prudkých výkyvov počasia.

VEKA ideál pre vaše okná

Máte záujem o kúpu nových okien? Okná sú neodmysliteľnou súčasťou našich domovov a podnikov, ktoré ovplyvňujú komfort, bezpečnosť a izolačné vlastnosti našich priestorov. Pri výbere nových okien je dôležité zvážiť kvalitu, dizajn a financie. Kvalitné okná majú schopnosť spoľahlivo izolovať teplo vo vašich interiéroch a taktiež eliminovať nežiaduci hluk a zvuky z vonku. Zároveň sú dôležitým dizajnovým prvkom vašich budov. Pri výbere okien sa často stretávame s možnosťou plastových, hliníkových, alebo drevených okien, prípadne ich kombináciou. Ak hľadáte cenovo výhodné okná, ktoré ponúkajú efektívnu izoláciu a moderný dizajn, plastové okná by vás mali zaujať. Cena plastových okien VEKA je relatívne nízka v porovnaní s inými materiálmi. Plastové okna VEKA však ponúkajú vysokú kvalitu, efektívnu izoláciu a moderný dizajn.

VEKA

Navyše, ich údržba je jednoduchá a nevyžaduje veľké náklady na starostlivosť. Plastové okná VEKA môžu spoľahlivo slúžiť po niekoľko desaťročí bez viditeľného opotrebenia. Pri výbere okien je dôležité zvážiť cenu v kombinácii s kvalitou. Hliníkové okná sú finančne náročné a drevené okná vyžadujú pravidelnú starostlivosť a údržbu. Plastové okná VEKA sú ekonomicky výhodnou voľbou a zároveň moderným riešením pre vašu budovu.

PLASTOVE OKNA

Okná VEKA pridajú vášmu domovu svieži a estetický nádych, zabezpečia výbornú izoláciu a prinesú vám celý rad výhod. Investujte do plastových okien VEKA a získate spoľahlivé, krásne a ekonomicky výhodné riešenie pre vaše okná. Zvážte ich cenovú ponuku, kvalitu a dizajn, aby ste urobili správnu voľbu pre váš domov. Neváhajte nás kontaktovať sme firma s dlhoročnými skúsenosťami. Vieme vám vytvoriť projekt na mieru naši odborný zamestnanci vám to dovezú a namontujú. Ponúkame kvalitu za ktorou si stojíme a každému nášmu zákazníkovi individuálny prístup.