Viete, čo je tantra masáž? Na tantrickú masáž sa podujme len máloktorý zvedavý človek, ktorý chce vyskúšať niečo nové, netradičné a veľmi zaujímavé. Áno, možno aj tušíte, o akú masáž ide, takže vám o nej teraz niečo poviem. Tantra masáž je veľmi podobná s erotickými službami. Ale, ak si to myslíte, mýlite sa. Medzi tantrickou masážou a erotickými službami je veľký rozdiel. Pri tantrickej masáži ide o budovanie energie a uvoľnenie vášho organizmu. Dopomáha vám v tom aj jemná relaxačná hudba a rôzne oleje, ktoré sa pri tejto tantra masáži používajú.

tantra

Masérka má za úlohu rozprúdiť vám celé telo, čiže masíruje a jemne prechádza po rukách, vlasoch, hlave, krku, nohách, ale nevynecháva ani intímne miesta. To vás odreaguje od bežných myšlienok a privedie vás k vzrušeniu a zároveň aj k snívaniu. Máte pocit blahobytu vo svojej duši. Masérka musí byť dostatočne poučená o svojej práci a rešpektovať svojho klienta, o ktoré procedúry má naozaj záujem a akým štýlom sa dané konkrétne procedúry budú aj vykonávať. Pred začiatkom tantrickej masáže sa klientovi vysvetlí každý jedna procedúra a masérka nemôže prekročiť prípustné hranice. Pri tantrickej masáži sa môžete až tak uvoľniť, že na konci masáže môžete aj vyvrcholiť od vzrušenia. S tým však tiež klient musí súhlasiť.

masírované telo

Tantra masáže majú množstvo typov. Sú vhodné nielen pre mužov, pre ženy, ale dokonca môžete ísť na tantrickú masáž aj ako pár. Takéto partnerské masáže môžu prispieť ku vzťahu a zlepšiť ho, čiže mnohokrát môže tantrická masáž slúžiť ako poradňa pre páry. Pár si musí dôkladne dôverovať a mať jasnú predstavu, aké procedúry potrebuje pomocou masérov. Aj v tantrickej masáži platí, že ide o úplné uvoľnenie vášho tela. Na to sa používajú rôzne hydratujúce oleje, ktoré navodzujú inú atmosféru danej konkrétnej masáži. Vyskúšajte ju a určite neoľutujete. Navyše môžete vziať aj vašu partnerku.