Občas je nutné všade upratať. Či už je to domácnosť alebo pracovisko, ale taktiež aj iné objekty, ako sú napríklad detské herne, školské kluby, kaviarne a reštaurácie…. Z času na čas je nutné upratať všade. Práve v takomto prípade sme tu pre vás my a teda Upratovací Servis Grand, ktorý vám ponúka svoje upratovacie služby. Upratovací servis GRAND pôsobí na trhu pomerne dostatočne dlho a práve vďaka tomu nadobudol množstvo skúseností v upratovaní ako takom. Práve preto vám vieme ponúknuť upratovanie na vysokej profesionálnej úrovni, ktoré obsahuje bežné upratovacie práce ako je vysávanie kobercov, umývanie podláh, vyprázdnenie a umytie odpadkových košov či popolníkov, ale taktiež čistenie nábytku ako sú skrine, stoličky ale taktiež kompletné upratanie kuchyniek či kuchynských kútikov a mnoho iného bežného upratovania. Taktiež za spomenutie stojí ponuka strojového čistenia priemyselných podláh,čistenie kobercov a taktiež extrakčné čistenie čalúneného nábytku.

vysávač profi

Pokiaľ potrebujete dokonalo upratať kancelárie , určite sa spoľahnite na upratovací servis Grand, ktorý vám naviac umyje ešte aj okná. Upratovací servis Grand má skutočne profesionálny prístup o ktorom veľa napovedia aj naše referencie. Náš personál je školený vo svojom obore a preto sa môžete spoľahnúť na dokonale upratanie nielen kancelárie ale aj celkových priestorov po koncertoch a iných verejných podujatiach ale taktiež vám dokážeme dokonale upratať detské herničky, herne, bary, kuchyne vo vašich reštauráciách a v ňom poslednom rade aj vaše domácnosti.

profesionálne služby

V neposlednom rade vám dokážeme vykonať priemyslom dezinfekciu priestorov a to už do 24 hodín. Dezinfekciu priestorov o vykonávame chemickými prostriedkami ktorá sa prevádza špeciálnym postrekom ale taktiež aj dezinfekciu ozónom ktorá sa prevádza generátorom ozónu. V takto vy dezinfikovaných priestorov sa môžete spoľahnúť na dokonalú likvidáciu vírusov baktérie plesní či roztočov. Tieto dezinfekcie, najmä dezinfekcia ozónom, sú častokrát využívané v detských herničkach, školských kluboch a všade tam kde sa stretáva často veľa ľudí.