Viete, že pomocou svetelného závesu si môžete urobiť s partnerkou takú romantiku, že na to nikdy nezabudne? Väčšina ľudí berie svetelné závesy len ako dekorácie a ozdôbky. Čo ak vám ale poviem, že by ste so svetelnými závesmi mohli urobiť úžasnú romantiku? Čo mi na to poviete? Plno mužov nevie, ako má pojať takú originálnu žiadosť o ruku. A mnoho z nich neprichádza na žiadne nápady. Tak ja vám to teda poviem, ako to urobiť, aby z vás bola úplne nadšená a rozhodne vám povedala áno.

romantika

Romantika – sviečky, horúca vaňa a výborná večera:

Pokiaľ máte trošku cit romantiku, určite viete, že s obyčajným filmom v televízii ju neurobíte. Namiesto toho partnerke zapáľte sviečky v miestnosti, napustite horúcu vaňu a urobte výbornú večeru. Pre tých, ktorí nevedia variť, tí môžu objednať nejaké jedlo, ale najlepšie je jedlo urobiť sám. Aby partnerka vedela a videla, ako veľmi si ju vážite.

r

Svetelné závesy:

So svetelnými závesmi tejto špeciálnej chvíli dodáte ešte romantickejší efekt. Môžu byť akékoľvek farby – napríklad biela, ktorá je najčastejšia alebo červená, modrá a podobne. Mne keby niekto urobil takúto romantiku, tak by som z neho asi padla na zadok. Hlavne si musíte dodať guráž a povedať si, že jednoducho partnerku požiadate o ruku tým najkrajším spôsobom, aký vôbec existuje. Každej žene by sa taká originálna žiadosť o ruku páčila a nepohrdla by jej. Príkladom som ja. Ja by som sa asi samou láskou v tej chvíli roztiekla. A čo je na žiadosti o ruku jednou z najpodstatnejších vecí? Prstienok. Mal by nejako vyjadrovať partnerkin charakter a osobnosť. Pokiaľ má napríklad rada nejaký minerálny kameň, tak kúpte s týmto kameňom. Hlavne si na žiadosti o ruku dajte záležať a nijako ju neodbyte – je to totiž nádherné obdobie, ktoré je len raz za život a nebude sa opakovať. Dajte jej najavo svoju obrovskú lásku.