Takmer každý má rád vôňu. Možno sa vkus ľudí na vône mení a líši od človeka k človeku, avšak sila vône je už preskúmaná a potvrdená. Preto sa vyvinul smer s názvom aromaterapia. Tá používa vône na rôzne účely, ktoré by sa mohli nazývať aj liečebnými. Vôňa teda dokáže niečo v tele modifikovať, aktivovať, prípadne uvoľniť. Dnes sa preto pozrieme na olejové parfémy do prania. Čo presne dokážu a aké benefity môže ich používanie priniesť.

parfém na praní

Ako môže vôňa držať tak dlho?

Parfémy na pranie talianskeho výrobcu Essentia, ktoré si môžete kúpiť aj v e-shope na Slovensku, vydržia voňať naozaj veľmi dlho. Mikrokapsulky s vôňou sa zachytia na látke vašej bielizne, a preto sa vôňa uvoľňuje postupne trením. Vydrží tak veľmi dlho, až obdivuhodne dlho. Nielen dni, ale aj týždne. Záleží aj na tom, akú veľkú dávku si pri praní zvolíte, avšak vôňa bude istotne krásna a svieža tak či onak. Mnohé dámy vône do práčky priam milujú, nakoľko sú komponované tak, aby prinášali elegantné nadčasové vône, ktoré budú príjemné doslova každému. Navyše z 18 možných parfémov si iste vyberiete tie, ktoré budú pre vás top! Verte, že sa ich nebudete vedieť vzdať, tak krásne voňavé sú. Navyše perfektne praktické a jednoduché na aplikáciu.

mini sada

Prečo sa parfémy na pranie dajú použiť aj do sušičky?

Iste takmer každý vie, že aviváž sa do sušičky nepoužíva. Vôňa jednoducho neprežije vysoké teploty. No ako potom zariadiť, aby bielizeň krásne voňala, keď ju vytiahnete čistučkú zo sušičky? Jednoducho! Skúste miesto aviváže použiť olejové parfémy do prania Essentia, ktoré majú takú odolnosť voči vysokým teplotám, že vydržia aj 400 °C. To už je naozaj čo povedať a oplatí sa iste vyskúšať. Zo sušičky s týmito voňavými olejčekmi na pranie vytiahnete čistý voňavý boom zážitkov pre zmyslové orgány. Táto vôňa do práčky vás rozhodne nesklame. A, je vhodná aj pre citlivú pokožku a má na to certifikát.