Krásne nechty počas celého roka sú prioritou mnohých žien, no sú obdobia roka, kedy je čas na extravaganciu a prílev rôznych farebných kombinácií. Každá žena je iná a každá má svoj osobitý vkus. Či už ide o oblečenie, líčenie, obuv, či módne doplnky. Jedna si môže dovoliť viac, iná menej. Niektoré máme rady jednoduchosť a iné sú názoru, že viac je proste viac. Nemôžeme byť všetky rovnaké a práve odlišnosť a farebnosť, či prepojenie rôznych štýlov z nás robí osobnosti, ktorými sme. Každá svoja, každá jedinečná a inak to nie je ani s nechtami. Sú ženy, ktoré si ladia nechty podľa toho, na akú spoločenskú udalosť sa chystajú.

Lampa na nechty

Niektoré sa riadia inšpiráciami z internetu nehľadiac na ročné obdobie a idú si svoje podľa svojho vkusu a možno aj aktuálnej nálady. No sú aj také, ktoré si idú počas roka s nechtami podľa ročných období a práve leto je tým časom, ktoré dáva priestor veselým, pestrým farbám a vzorom. Do popredia sa čoraz viac práve v horúcich, letných mesiacoch dostávajú neónové farby gélov a gél lakov. Lebo neonove nechty dodávajú tú letnú energiu a evokujú dovolenkovú náladu aj takým ženám, ktoré sa akurát cez leto nikam nechystajú. Sú to odtiene farieb, ktoré majú rady ženičky rôznych vekových kategórií.

Červené gélové nechty

Neónky vyzerajú pekne aj na krátkych nechtoch, ale najviac rozžiaria a pritiahnu pozornosť na stredných alebo extrémnych dĺžkach, kde je priestor aj doplniť tieto farby o zaujímavé kresby, či nálepky a tak im dodať tú pravú dovolenkovú atmosféru. Veď práve k slnku, vode a žiarivým dlhým letným dňom patria výrazné farby, ktorými vieme doplniť outfit, nech sme kdekoľvek. A práve značka dáva možnosť vyblázniť sa počas týchto mesiacov. Ponúka širokú škálu farieb, z ktorých si vyberie snáď každá. Vysoká kvalita gélov a gél lakov, ktoré sú odolné aj voči horúcim dňom a skvelé krytie Vám dodá nielen krásne, ale aj trvácne nechty, ktoré budú zdobiť Vaše ruky. Lebo keď sa tieto géliky spoja so šikovnými rukami skúsenej nechtárky, máte postarané o bezstarostné dni, ktoré si môžete užívať s krásnymi nechtami kdekoľvek a kedykoľvek. Teda bezstarostné, čo sa aspoň nechtov týka. Tak prajeme krásne leto plné žiarivých farieb!