Vianoce sa nám pomaly, ale nezadržateľne blížia. A firmy, ktoré chcú obdarovať svojich zákazníkov, partnerov, zamestnancov, alebo dodávateľov, by mali začať rozmýšľať nad tým, aké firemné darčeky podarujú ako vianočnú pozornosť tento rok. Ak si neviete dať rady, aké firemné darčeky, či reklamné predmety vymyslieť tento rok, je tu pre vás naša internetová stránka www.promodarčeky.sk. Tu nájdete množstvo skvelých nápadov, pre mužov, ženy aj deti, ale aj univerzálne darčeky a predmety, ktoré potešia každého. Závisí už len od vašej finančnej možnosti, po akej cenovej hladine sa rozhodnete siahnuť a koľko ste ochotný do darčekov investovať.

tlač na predmety

Reklamných predmetov môžete mať aj viacero druhov. Môžete ich kategorizovať podľa dôležitosti, či vážnosti klienta, partnera, či podľa rôzneho iného delenia, ktoré máte zavedené vo firme. U nás dokonca si môžete na akýkoľvek predmet, ktorý u nás zakúpite, dať natlačiť vaše logo, názov firmy, alebo poďakovanie, prianie k nastávajúcim sviatkom. Jednotlivé predmety u nás nájdete v prehľadných kategóriách, v ktorých nájdete široký výber produktov. Ak potrebujete s výberom pomôcť, neváhajte a obráťte sa s pomocou na nás. Radi s vami prekonzultujme výber reklamných predmetov pre vašu firmu ako aj prípadnú tlač.

kľúčenka

V našom blogu tiež môžete nájsť vysvetlenie jednotlivých druhov potlače, ktoré máte u nás k dispozícií. Navrhneme vám niekoľko zaujímavých možností, prispôsobíme výber reklamných či darčekových predmetov podľa vášho želania, cenových možností, alebo cieľových zákazníkov. Grafický návrh ako aj konzultáciu máte u nás samozrejme zadarmo. Rýchla tlač a expresné dodanie je u nás úplnou samozrejmosťou aj preto sa rozlišujeme od iných firiem, ktoré ponúkajú darčekové a reklamné predmety. U nás taktiež môžete nájsť luxusné sety a darčekové balenia pre náročných klientov.