Nuru masáže sú masáže erotického typu, ktoré môžete navštíviť v luxusných zariadeniach známych ako tantrické masážne salóny. Nájdete ich aj u nás. Nemusíte kvôli nim chodiť nikam do zahraničia, pretože najlepšie tantrické masážne salóny nájdete napríklad priamo v Bratislave. Nuru masáže nie sú síce natoľko známe ako tantrické masáže alebo senzuálne masáže prostaty či joni, ale taktiež sa postupom času dostávajú do popredia. Stále majú však rovnako daleko od bežných masáží a majú s nimi spoločný len minimálny počet znakov. Nuru masáže priebehajú rovnako ako každá iná masáž vykonávaná v tantrickom masážnom salóne až na jeden rozdiel.

masáž

Tým rozdielom je to, že kým ostatné typy erotických masáží využívajú pri masážach voňavé oleje, nuru masáže využívajú špeciálne pripravený gél, ktorý nesie rovnaký názov ako samotná masáž. Nuru gél dal tejto masáži pomenovanie a je charakteristickým prvkom, ktorý pri žiadnej nuru masáži nesmie chýbať. Nuru gél je vysoko hydratačný gél, ktorý sa vytvára so špeciálneho typu morských rias presne na tento účel. Slúži k tomu, aby si ho masérka na seba naniesla a prostredníctvom vlastných pohybov ho rozotrela po zákazníkovom tele, čím sa medzi nimi vytvorí jednoduchšie kĺzanie.

masáž

Prebiehajú v rovnakých priestoroch ako tantrické masáže a s rovnako vyškolenými a profesionálnymi masérkami, ktoré dobre vedia, čo robia. Tantrické masérky sú pripravené na sledovanie vašich reakcií na jednotlivé podnety, vdaka čomu vedia celý masážny program prispôsobiť tak, aby sa vám páčil a aby ste salón opúšťali maximálne spokojní. Pamätajte na to, že od chvíle, kedy vkročíte do salóna, budete pod dozorom krásnej mladej ženy, ktorej úlohou je na vás jednostaj dohliadať. Nemajte strach zveriť sa jej do rúk a objednajte sa na svoju masáž ešte dnes prostredníctvom rezervačného formulára.