Snažíme sa o drahý nábytok, ale niekedy vytvorí moderný vzhľad interiéru obyčajné schodisko. Schodisko v modernej nehnuteľnosti môže byť krásnou dominantou interiéru. Môže za to zábradlie.

Nerezové zábradlie

Veľký boom v interiérovým dizajne zažíva nerez. Nerezové zábradlie je veľkým dizajnovým prvkom v každom interiéri. Prečo práve nerez? Doteraz sme boli zvyknutí skôr na zábradlie z dreva. To je však už minulosťou. Teraz trend udáva minimalizmus, chladné tóny, nevýrazne farby, oceľ, mramor. A do tohto konceptu nerezové zábradlie dokonalé zapadá. Nie je výrazné, na prvý pohľad nekričí svojim vzhľadom, ale jednoduchým a čistým prevedením krásne vynikne.

nerezové zábradlie

Zábradlie na schodisko môže byť akéhokoľvek tvaru, nerezové zábradlie si prispôsobíte. Ak však máte obyčajné rovné schodisko, neváhajte po kombinácii nerezu so sklom. Nerezovú konštrukciu doplňte sklenou výplňou a uvidíte, že očarí nielen vás, ale každú vašu návštevu. Nerezové zábradlie so sklom pôsobí skutočne luxusným dojmom.

nerezové zábradlie

Nerezové zábradlie aj do exteriéru?

Áno! Práve nerez je do exteriéru najlepšou voľbou. Drevo sa vám na daždi ničí a nerez vďaka povrchovej úprave ostane ako nový aj po rokoch. Nerez je pevný a odolný voči vonkajšiemu nepriaznivému počasiu. Nepoškodí ho vietor, dážď, sneh a dokonca ani slnečné žiarenie. Nerezové zábradlie si aj v exteriéri na balkóne zanechá svoju pôvodnú podobu aj počas dlhých rokov používania. Nerezové zábradlie je skvelou voľbou na balkónové či terasové zábradlie na váš dom. Takisto sa ho nebojte aj na bytový balkón. Okrem výborných vlastnosti sa budete môcť pochváliť aj dokonalým dizajnom. Potrebujete inšpiráciu na nerezové zábradlia? Navštívte internetovú stránku lmmont.sk a pozrite si možnosti a realizácie nerezového zábradlia na vašu nehnuteľnosť. Navštívte lmmont.sk ešte dnes a doprajte si moderný domov. Pre cenu nerezového zábradlia Lmmont navštívte ich internetovú stránku.