Hrnčeky sú v poprednej voľbe darčekov, ktoré nič nepokazia. Práve naopak, zídu sa v každej domácnosti, či na chalupe alebo v kancelárii. Proste všade. Každý dobrý zamestnanec, či spokojný a verný zákazník si zaslúži nejaký darček. Veľa podnikateľov siaha práve po veciach, t.j. reklamných predmetoch, ktoré nielen vyčaria úsmev na tvári, ale aj reprezentujú danú firmu, či značku. Veď každý lojálny človek si zaslúži byť odmenený a spokojnosť je predsa na prvom mieste. Veď spokojní zamestnanci sú odmenení za svoju prácu vo firme, ktorú ťahajú vpred. Bez nich by to ťažko majiteľ dokázal dotiahnuť tak ďaleko a práve preto im je potrebné dať najavo, ako veľmi sú pre danú firmu dôležití a nejako ich odmeniť.

hrnčeky pre radosť

Niektorí siahajú po tričkách, iní po perách, čo je tiež veľmi praktické, ale asi najpoprednejším darčekom je práve hrnček. Veď väčšina ľudí miluje práve kávu, na ktorú neexistuje ten pravý čas a ani miesto. Jednoducho si ju dáme hocikedy, kedy na ňu máme chuť, alebo potrebujeme nakopnúť do ďalších povinností počas dňa. Taktiež sa stala akýmsi spoločníkom pri stretnutiach s priateľmi, či známymi, alebo na rôznych spoločenských akciách či firemných podujatiach. A práve veľa ľudí má na tú svoju kávičku vyhradený hrnček, z ktorého predsa len chutí najlepšie a práve darované sú také, ktoré spríjemňujú deň s každým dúškom kávy vypitým z takéhoto hrnčeka.

Hrnček pre radosť

Super voľbou sú reklamné hrnčeky Promodarceky, kde si môžete vybrať veľkosť, farbu a materiál daného hrnčeka, na ktorý si dáte tú svoju značku, či logo a tak zvýšiť prestíž vlastnej firme a zároveň urobiť pekné gesto pri obdarovaní pre Vás dôležitého človeka. Keby sa aj našiel niekto, kto kávu neobľubuje, tak ho využije na čaj, či iný nápoj, ktorý ho zahreje. Však všetci dobre poznáme tie známe zimné mesiace, keď vonku zúri treskúca zima a my si ľahneme pod deku s hrnčekom v ruke a popíjame si obľúbený nápoj v teple domova, pričom relaxujeme a užívame si voľné chvíle. Chvíle, kedy proste nemusíme nič robiť, môžeme v kľude vypnúť a venovať sa činnostiam, na ktoré počas bežného dňa nemáme čas. Tak šálku do ruky a šup relaxovať!