V prípade potreby uskladnenia, či prepravy ovocia a zeleniny je veľmi dôležitý výber prepravného boxu. Vhodná prepravka sa podpíše na udržaní kvality plodov. Presne také sú plastové prepravky na ovocie cena od spoločnosti Schoeller Allibert. Sú dizajnové na skladovanie a transport plodov. Ich perforované steny zabezpečujú optimálne prúdenie vzduchu vo vnútri prepravky, čo výrazne pomáha predchádzať hnilobe a vzniku plesní na plodinách. Tým sú samozrejme eliminované straty pre predajcu a nedochádza k zbytočnej strate zárobku. Veľmi obľúbený je model Prelog Classic.

žena v obchode

Je to prepravka na ovocie a zeleninu, ktorá je vyrobená z kvalitného a odolného plastu. Použitie kvalitného plastu sa postará o dlhú životnosť prepravky počas jej opakovaného používania. Rozmery prepravky sú 600 mm x 400 mm x 190 mm. Výhodou práve tohto modelu prepravky je možnosť zloženia prepravky, čo oceníte najmä v prípade potreby skladovania prázdnych prepraviek, ale aj pri reverznej logistike. Má všestranné použitie, no je obzvlášť vhodná na prevoz a skladovanie už spomínaného ovocia a zeleniny. Samozrejmosťou je ich oficiálne schválenie pre použitie v potravinárskom odvetví.

kapusta v prepravke

Po stranách je prepravka vybavená otvormi určenými pre pohodlné uchopenie. Je nenahraditeľným pomocníkom v maloobchode, kde nájde svoje uplatnenie každý deň. Zaujala vás možnosť kúpy kvalitnej prepravky, ktorá je ľahko umývateľná a vyniká jej dlhou životnosťou? V tom prípade vás pozývame do e-shopu Schoeller Allibert. Nájdete v ňom mnohé modely plastových prepraviek určených na rôzne použitie, či už ide o potraviny, súčiastky, či hotové produkty. Okrem prepraviek pre vás spoločnosť Schoeller Allibert vyrába kvalitné plastové palety, IBC kontajnery, nápojové prepravky, vedrá, ale aj vozíky. Nekupujte nekvalitné produkty, ktoré musíte neustále dokupovať kvôli poškodeniam. Používajte extra kvalitné plastové prepravky od Schoeller Allibert a šetrite tak peniaze, čas, ale aj prírodu.