Fotoaparát priniesol ľuďom nekonečné možnosti kreativity v rámci zobrazovania predmetov, prírody, osôb, udalostí či príležitostí, všetko, čo má pre nás zvlášť dôležitý význam a chceli by sme si to zvečniť, je možné zachytiť fotoaparátom a uchovať takmer naveky. Dnes to máme oveľa jednoduchšie, lebo fotiť môžeme aj mobilom. Obrazy patria do interiérov, boli ich súčasťou v minulosti, ale patria tam aj dnes, síce s trocha inými námetmi, ale kreativita nie je zakázaná a každý si môže svoju domácnosť ozvláštniť obrazmi podľa svojho „gusta“. Grafické štúdiá a fotolaby vytlačia rozličné veľkosti fotografií, dokonca z nich vedia urobiť aj fotoobrazy Fotkyzababku. Tlačia ich na kvalitné plátno Hahnemühle Photo Canvas 320 s nekyslým zložením, ale bielené a ponúkajúce vysokú ostrosť.

Príroda je nekonečná inšpirácia

Kvalitné tlačiarenské stroje a atramenty s farebnými pigmentmi sú zárukou, že váš fotoobraz bude zobrazovať skutočné farby a pekné ostré zábery. Plátno je odolné pred odermi a je aj rozmerovo stále, naťahuje sa na rám, ktorý využívajú profesionáli, GoFrame 1500PRO. Stálosť farieb je samozrejmosťou, farby a laky, používané pri ich tlačení, nie sú toxické, ale ekologické.

Rám obrazu je vyrábaný v optimálnych rozmeroch pre fotografie, lišty majú hrúbku až 2,2cm a obraz je hlboký 3,8cm. Plátno je natiahnuté aj na bočné strany rámu, čím je pevné a je možné využiť celú plochu plátna. Zákazníci musia svoje zábery upraviť tak, aby nebol odrezaný niektorý z úsekov fotografie alebo si vyberú typ FILL, pri ktorom sa orezáva obraz tak, aby bol celý zvolený rozmer vyplnený obrázkom.

Jednou rukou to hravo zvládnete

Vzhľadom na kvalitu tlače, materiálov, teda farieb či papiera bude mať váš fotoobraz kvalitu galerijných obrazov, na ktorých si zvečnite pre vás dôležité či pekné a nezabudnuteľné chvíle, aby vám ich neustále pripomínali. Budú ozdobou každého interiéru, v prípade originálnych záberov zaujmú všetkých vašich blízkych a priateľov, ktorí ich uvidia.