Svetoznáma spoločnosť Schoeller Allibert je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových obalov do všetkých smerov výroby a priemyslov. Svoje pobočky majú nielen po Európe, ale nájsť ich môžete na celom svete. Stoja si za kvalitou svojich výrobkov, ich ceny sú bezkonkurenčné a ich renomé pestované rokmi. Sú špičkovými profesionálmi vo svojom odvetví a môžu vám ponúknuť skúsenosti takého dlhého obdobia ako máloktorá firma ich kapacity a obľúbenosti. Ich webová stránka je vybavená množstvom cenovo a výzorovo zaujímavých produktov, medzi ktorými zaručene nájdete ten, ktorý hľadáte.

paleta

Obľúbenou položkou, ktorú zákazníci od nich nakupujú a ktorú si odoberatelia žiadajú, sú plastové palety. Plastové palety majú všestranné a širokospektrálne využitie prakticky v každom smere. Uplatnenie a efektívne využitie nájdu nielen v podnikateľských, výrobných a priemyselných sférach, ale i napríklad pri rodinných domoch a im priľahlých pozemkoch. Schoeller Allibert vás ohromí svojou ponukou, ktorá predstavuje skoro sedemdesiat druhov paliet v rôznych veľkostiach, prevedeniach, hmotnostiach a nosnostiach.

paleta

Plastové palety tejto spoločnosti sú ponúkané v celkom ôsmych štandardných veľkostiach – nehovoriac o tom, že Schoeller Allibert je tu k dispozícii i v prípade, že zháňate neobvyklú veľkosť plastových paliet – a celkom v piatich rôznych typoch. Ako už bolo spomínané, využitie plastových paliet je naozaj neobmedzené. Logistika, sklady, obchody, automobilový priemysel, letecká preprava, maloobchod a veľkoobchod, farmaceutický priemysel, chemický priemysel, potravinový priemysel, príprava a preprava najrôznejšieho tovaru a ešte oveľa viac. Filtrovať požadovanú paletu môžete veľmi jednoducho. Len prostredníctvom niekoľkých kliknutí budete mať k dispozícii taký druh tovaru, ktorý presne vyhovuje vašim preferenciám a požiadavkám.