Na Slovensku máme výrobcu matracov a postelí, ktorý je naozaj špičkový a vyrába kvalitné ortopedické a zdravotné matrace. Táto doména je pre Slovákov skvelú správu, pretože si môžu kúpiť extrémne kvalitný a okrem toho aj zdravý mat za výbornú cenu. Pritom sa dá vybrať množstvo parametrov dokonca aj materiálov, z ktorých má byť matrac vyrobený. Samozrejme, niektoré veci sú určené a dané večierka no tu máte potom na výber zo širokého sortimentu rôznych druhov matracov. Od pružinových a taštičkových až po penové a pamäťové matrace. Každý si teda môže vybrať to, čo mu vyhovuje a čo je preňho najlepšie.

posteľ

Matrac na mieru znamená, že si môžete vybrať rozmer, povrchový materiál, prípadne ďalšie parametre podľa druhu matraca. Keď si toto všetko naklikáte, napríklad aj online, vyjde vám cena, ktorú za matrac budete musieť zaplatiť. Určite budete však príjemne prekvapený! Materiály, z ktorých sa s matrace SEGUM vyrábajú sú naozaj rôzne. Matracový produkt latex https://www.segum.sk/produkt/latex-vertinova je jedným z príkladov a viac si už môžete pozrieť na webovej stránke. Áno, jedná sa o firmu SEGUM, ktorú možno i poznáte. Ďalšími materiálmi, ktoré sa v matracoch objavujú sú okrem rôznych poťahov napríklad kvalitné pružiny, taštičkové pružiny, kokosový materiál, latexový materiál, no a v neposlednom rade pamäťová smart pena, ktorá je dnes veľmi známa a obľúbená.

matrac

Práve jej známa vlastnosť dokonale sa prispôsobiť telu ľudí ohúrila a začali si ju vo veľkom kupovať či už vo vankúšoch alebo matracoch. To aby mal matrac naozaj ortopedický znamená, že sa prispôsobí telu, bude komfortný pre chrbticu, kosti, kĺby, svaly a vlastne celkovo. Rozhodne stojí za to podobný matrac mať a na aplikácii na mieru, čo presne má v sebe obsahovať, aký má byť tvrdý a rozhodne nezabudnite na tie správne rozmery. Potom už len položíte matrac na rám postele a môžete si užívať hlboký a pohodlný spánok.