Vhodne investovať svoje finančné prostriedky je dôležité aj s ohľadom na ich ziskovosť v budúcnosti, aby boli prínosom v čase, keď ich budeme najviac potrebovať. Nikto z nás nebude predsa pracovať až do smrti, dôchodok je čas, ktorý by sme si mali užívať, no bez finančnej istoty to nebude také ľahké. Zainvestovať správne je dôležité ešte v čase pracovnej aktivity, keď máme dostatok finančných prostriedkov, ktoré nám nebudú chýbať, ale ktoré budú vyrábať ďalšie peniaze alebo ich budeme mať ako záruku pre prípad núdze. Dnes máme mnoho možností ako svoje peniaze zhodnotiť, nemusíme byť práve odborníkmi v oblasti investovania, k dispozícii máme zlaté mince menej rizikové nákupy, napríklad zlatých investičných mincí.

Vyberajte veľkosť podľa financií

Zlaté mince sú výhodné aj z hľadiska ich vysokej likvidity či možnosti opakovaných nákupov, k dispozícii sú mince rôznych veľkostí pre každého záujemcu. Goldvault.sk predáva zákazníkom mince z mnohých svetových mincovní a s rozličnými dizajnmi, ktoré sú veľmi originálne. Investičné mince sa predávajú za aktuálnu trhovú hodnotu zlata na svetových trhoch, ale na predaj sú aj zberateľské mince, ktoré môžu v budúcnosti zaistiť vysoký zisk.

Za zlaté mince nemusíte zaplatiť celý majetok, kúpite si iba tie a v takej čiastke, ktorú si môžete dovoliť, v primeranej hodnote. Tie predajca ponúka vo vysokej kvalite, širokej škále dizajnov, pestrú kolekciu rôznych historických či investičných alebo unikátnych kúskov. V nich budú vaše peniaze uložené stabilne a spoľahlivo.

Čo je pre vás zaujímavejšie:mince či tehličky?

Na predaj je napríklad austrálska lunárna séria III., ktorá zahŕňa zlaté a strieborné investičné mince z mincovne v Perthe, razená pri príležitosti 12-ročného cyklu čínskeho lunárneho kalendára, ktorý zahŕňa rok 2020 až do roku 2031. Patria medzi najpopulárnejšie medzi zberateľmi celého sveta vydaných v poslednom období. Zlatá lunárna séria číslo I. sa začala raziť v roku 1996 a v striebre ju začali vydávať v roku 1999. Zlatá lunárna séria rok Zajaca je v rýdzosti 999,9/1000, má hmotnosť 62,6g a mince uložené sú v akrylovej kapsule.