Mám takmer 9 ročného syna.. dobre sa učí a je to chlapec čo sa chová pekný má kamarátov vie pomôcť… Svojho času vystrkoval rožky vztekal sa.. hovorila.som.si obdobie.. je pravda že keď mu bolo zhruba 5, 5 rozbila som vzťah s ich otcom.. už dlho to neklapalo a ja sa neskutočne trápila cez mnohokrát psychického ponižovania… Nechcela som rozbiť rodinu vziať deťom otca a tak som ten vzťah držala.. potom sa objavil človek ktorý sa ku mne zase správal pekný as ktorým som už viac ako tri roky.. Síce spolu nebývame pretože to je zložité cez moje deti a jeho dieťa. Každopádne syn sa začal meniť.. Začal mať šialené výlevy hnevu keď mu niečo nejde nie je po jeho, prehrá v hre…

deti

Zacne všetkým trieskať ničiť, nadáva sprosto ma aj svojmu bratovi… Dokonca ma aj plieskol rukou do ruky… Keď som to konzultovala s jeho otcom ktorý je v kontakte s deťmi cez telefón a berie si ich čo 14 dní, ale môže kedykoľvek pretože ho majú radi a nechcem im brániť v styku, tak mi povedal že ho to nezaujíma… Navyše mi mnohokrát pri odovzdávanie pred deťmi nadával že mam držať hubu, že som hanba, čo ždíme stáť na dávkach pretože som momentálne bez práce, z nabalenej tašky na víkend mi pred nimi začal vyhadzovať veci ktoré som tam deťom nemala zbaliť a podobne … Začala som dochádzať do rodinnej poradne, aby som ukočírovala nejako vzťah s mladším synom a dúfam v nejakú radu a pomoc pretože mi tam potvrdili že to bude mať súvislosť aj s tým rozchodom aj s tým ako sa ku mne otec správa pred nimi.. syn dokonca raz vyhlásil že otecko od jeho kamarátky sa chová k mamičke veľmi pekne aj keď tiež nie sú spolu, ale že jeho otec mamičku myslené ma len ignoruje… Som z toho zúfalá… Ospod stále tvrdí že mu môžu max dohovoriť, a ja už neviem čo ďalej….

deti

Nejde snívam po dobrom ani po zlom.. otec od všetkého dáva ruky preč ten im len kupuje a užíva si a na všetko ma odpoveď tj tvoja výchova ktorú chlapci s obľubou mi predhadzujú hlavne ten mladší. s ľuďmi konajú opovržene ako ich otec so mnou.. už dosť že mi malý vo svojom ,,záchvate,, začne nadávať že som kurva spičená mrdka … Otcovi tj fuk a ja už neviem čo s tým . Psychológa, ktorý by mi poradil ako na neho a zistil prečo jeho správanie v určitých chvíľach takto graduje a potom zas zrazu pokoj je nemožné zohnať.. všade majú stop stavy. Otca sa snažím vyriešiť cez ospod a lekára pretože deťom nedáva ani lieky, ktoré majú brať mnohokrát na alergie atď. .. Snažím sa byť silná ale už to na mňa dolieha čím ďalej viac…pretože toto jeho správanie je šialené…a ja v tej chvíli keď ho to chytí naozaj neviem čo snívam..čokoľvek poviem čokoľvek urobím vyvolá ďalšiu negatívnu reakciu z jeho strany kým to samo neodznie a zas je v pohode. Je mi to ľúto.