Vytvoriť si domov, kam sa budeme radi vracať a kde si dostatočne oddýchneme a zrelaxujeme po celom dni v práci či škole je snom každého človeka bez ohľadu na to, či býva v dome alebo v panelákovom byte. Množstvo ponúk zariadení bytov nám v súčasnosti dáva možnosti vytvoriť si bývanie podľa vlastných predstáv a potrieb s ohľadom na životný štýl. V tom nám pomáhajú aj moderné a technicky prepracované doplnky.

led-pásik-zarucene

LED svietidlá patria k tomu najmodernejšiemu, čo súčasný trh v oblasti zdrojov svetla ponúka. Veľmi rýchlo sa stali obľúbené a zákazníci sú s nimi spokojní, pretože ide o výrobky, ktoré sú energeticky úsporné a k životnému prostrediu šetrné, majú porovnateľný výkon s klasickými žiarovkami, a teda ich použitie je veľmi široké. Dajú sa využiť ako doplnkové osvetlenie, ale aj ako hlavný zdroj svetla. Čo sa týka druhov svetiel, vyrábajú sa ako LED žiarovky, trubice, panely reflektory či pásiky. A práve pásy patria k najoriginálnejšiemu spôsobu akým možno vytvoriť v priestore atmosféru, pretože ich variabilnosť umožňuje umiestniť ich aj tam, kde sa to s klasickými žiarovkami nedalo.

LED pásiky sa stali obľúbenými hlavne medzi mladými zákazníkmi, ktorí vďaka nim sú schopní osvetliť takmer všetko, čo chcú. Inštalujú ich pod police, okolo zrkadiel, nad garniže alebo do vitrín, možností je neúrekom. Vyrábajú sa v mnohých farebných odtieňoch a tiež v troch farbách bielej: teplej, studenej a neutrálnej. Tieto typy svietidiel je možné kúpiť si aj led pasy s množstvom príslušenstva, ktoré umožnia ich jednoduchú inštaláciu. Napriek tomu, že majú dlhú životnosť, aby sme ju ešte viac podporili, výrobcovia odporúčajú LED pásiky inštalovať na hliníkové profily, ktoré zabezpečia dostatočné chladenie, aby nedochádzalo k poškodzovaniu LED čipov.

led pás

Zapínanie a vypínanie či stmievanie umožňuje diaľkové ovládanie a tiež sa ním dá navoliť plynulý prechod cez jednotlivé farebné odtiene, ak sa neviete rozhodnúť pre jednu farbu či niektorý z odtieňov bielej. Studená je totiž vhodná do priestorov určených na športovanie, teplá hlavne do relaxačných miestností, no a neutrálny odtieň je akýmsi kompromisom, ktorý vyhovuje obidvom formám oddychu.