Hľadáte odolné pojazdné kolieska, no z obmedzeného výberu v bežných predajniach si nedokážete vybrať? Máme pre vás riešenie. V e-shope PK Group nájdete najširšiu ponuku pojazdných koliesok, ktoré sú vhodné aj do tých najnáročnejších podmienok. Vyberať si môžete z rôznych veľkostí, konštrukcií, ale aj zo zaujímavých materiálov behúňov. Samozrejmosťou je ponuka nábytkových koliesok, ktoré vám uľahčia presun často presúvaných kusov nábytku. Rovnako sú vhodné aj pre ťažký nábytok, ktorý potrebujete presunúť napríklad kvôli upratovaniu. Ste podnikateľ a vlastníte sklady?

stolička na kolieskach

V tom prípade budú pre vás pojazdné kolieska nenahraditeľným pomocníkom. S kolieskami uľahčíte prácu svojim zamestnancom, ale zároveň aj znížite riziko poranenia pri zbytočnom dvíhaní produktov, ktoré sú vďaka otočným kolieskam jednoducho posúvané po podlahe. Ak sa obávate, že kolieska nevydržia extrémne podmienky vo vašej priemyselnej hale, mýlite sa. Vyberte si kolieska s polyuretánovým behúňom a získate veľmi odolné kolieska, ktoré vás očaria svojou dlhou životnosťou aj pri ich intenzívnom používaní. Do priestorov, kde sa pracuje s chemikáliami sú vhodné antistatické kolieska, ktorých používanie je bezpečné.

muž s nákupným košíkom

Ak je vaše prostredie náročné kvôli vysokej vlhkosti, používaniu silných čistiacich prostriedkov, kyselín, či tukov, odporúčame vám nerezové pojazdné kolieska, ktorým ani takéto prostredie nemôže ublížiť. Okrem odolnosti získate aj jednoducho umývateľné kolieska, vďaka ktorým ľahko udržíte hygienu na pracovisku. V e-shope PK Group nájdete aj mnohé ďalšie kvalitné produkty. Nazrite do ponuky prepraviek na snáď každé použitie. Či už pracujete s mäsom, pečivom, zeleninou alebo ovocím, nájdete tú vhodnú prepravku presne pre vás. Ďalej v ponuke PK Group nájdete termoboxy, barely, smetné nádoby, podvozky pod prepravky a mnoho ďalšieho.