Vybrať si matrac nemusí byť niekedy úplne jednoduché. Keď už idete po kvalite a chcete si vybrať to najlepšie možné pre seba, čo vám ponúka náš trh, môžete naraziť na problém, že nebudete vlastne vedieť, čo si vybrať a aký druh matraca vlastne zvoliť. Potom je dobré poradne si preštudovať všetko čo ponúkajú webové stránky a zvoliť si prirority, ktoré preferujete. Alebo jednoducho https://shop.rukahore.sk/suvereno/jednoducho oslovte odborníkov a tí vám iste fundovane poradia. Pre zdravý spánok je údajne podľa dlhodobých výskumov najvhodnejší práve taštičkový matrac. Ako taký matrac vyzerá môžete vidieť na tomto linku: taštičkové matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace/tastickove-matrace

zdravy spanok

Keď si matrac prezriete, môžete vidieť, že v jeho vnútri sú pružiny, ktoré sú obalené textíliou. Vyzerajú akoby boli v taštičkách a zrejme odtiaľ pochádza aj ten názov. Pružiny sú vedľa seba pospájané a každá je uložená zvlášť vo svojej taštičke. Samozrejme na pružiny sa vrstvia ešte ďalšie materiály a celý matrac sa pekne skladá s presných vrstiev. Taštičkový matrac je pružný, je flexibilný a dosahuje aj ortopedický efekt prostredníctvom jednotlivých pružín. Tvrdosť matraca je od H3, čo predstavuje stredne tvrdý matrac, a vyššie.

spalna

Pokiaľ teda potrebujete zmeniť matrac, či už sa vám zhoršil spánok, alebo potrebujete pevnejšiu, stabilnejšiu a flexibilnejšiu oporu pre svoju chrbticu, zvážte práve výber taštičkového matraca. Je pohodlný a ulahodí celému telu. Pružinové matrace sa dajú väčšinou veľmi dobre a pohodlne umiestniť aj na pevné rošty. Pružiny už zabezpečia dostatočnú pružnosť, takže sa o tom rošt už nemusí starať. Rôzne možné druhy taštičkových matracov, prípadne aj iných druhov matracov nájdete v e-shope na Segum.sk alebo priamo v predajniach SEGUM, kde vám iste aj ochotne e radi poradia. Vyberte si matrac pre váš benefit.