Veľa ľudí zastáva ten názor a náležite aj postoj, že chcú stihnúť skúsiť takmer všetko, čo im život ponúka. Samozrejme to všetko príjemné, čo by ich život obohatilo o nejaké atraktívne pôžitky. Či už ide o šport, kultúrne podujatia alebo napríklad rekreačné služby.

V tomto článku sa zameriame na určitú oblasť z kategórie rekreačných služieb. A myslím si, že zaujme nielen tých, čo sú fanúšikmi pohodlia, ale aj tých, čo žijú pre zaujímavé a atraktívne veci. Doslova vzrušujúce.

Erotická modelka

Pretože reč bude o tantrickej masáži. Tí, čo o nej počuli aspoň zbežne, už možno vedia, že reč nebude o nejakej fyzioterapii, ale o rekreačnej masáži pre každého dospelého človeka (ktorý nemusí mať žiadne bolesti a ani iný zdravotný problém). Jej skutočné tajomstvo však spočíva v tom, že v nemalej miere sa pri nej pracuje so sexuálnou energiou a mieša intenzívne erotické prvky.

Senzuálna masáž je niečo iné, než masáže poskytované v klasickom salóne. Súčasťou je tu napríklad úvodný rituál namaste a neskôr pri samotných dotykoch aj nahota zúčastnených- masérky aj zákazníka. Pretože ako odznelo- pracuje sa pri nej so sexuálnymi energiami. A hlavne s ľudským telom ako fyzickou podstatou, vďaka ktorej sme schopní prijímať rozkoš a následne aj psychické uvoľnenie. Hoci tu prichádza aj k uvoľneniu sexuálnemu- návšteva tohto servisu sa môže zakončiť zákazníkovým orgazmom.

A čo to je namaste?

Doplnky na masáž

Je to úvodný rituál, ktorý podľa tradície slúži k tomu, aby sa odovzdala úcta k našim telesným schránkam (vyznávači tantry považujú telesnú schránku za veľmi dôležitú). Namaste však slúži aj ako dychové cvičenie a telesná aj psychická príprava na začiatok masáže.

  • Je dôležité, aby sa zákazník pred jej začatím uvoľnil, vypustil všetky starosti a zbavil sa aj prípadnej úvodnej nervozity či strachu z nepoznaného.
  • Až potom si totiž dokáže užiť konkrétne postupy a senzuálne dotyky v maximálnej miere a budú mať na neho blahodarný účinok.