LED technológie sú momentálne najžiadanejšie vo všetkých smeroch svietenia. Jedná sa o veľmi výhodnú technológiu nielen voči životnému prostrediu ale v konečnom dôsledku aj voči celkovým nákladom spojeným za výdavky, najmä za elektrickú energiu a teda hlavne jej spotrebu. LED technológie prinášajú doslova revolúciu v svietení. V našej ponuke nájdete len kvalitné svietidlá, či už si vyberiete LED žiarovky, LED pásiky alebo LED reflektory. Je toho omnoho viac a je jedno čo si vyberiete, u nás na ledprodukt.sk sa môžete spoľahnúť na kvalitný sortiment.

LED svietenie

V prípade záujmu o niektoré naše produkty Vám radi poradíme a pomôžeme so správnym výberom. V poslednej dobe je veľký dopyt po led žiarovkách. Z nášho radu led žiaroviek si môžete vyberať z bohatej ponuky. Pokiaľ ste za bodové svetlá, nájdete u nás bohatú ponuku LED bodových žiaroviek GU-10. Ďalej si môžete vyberať z led žiaroviek E27 a taktiež z toho istého radu aj E27 stmievateľné žiarovky. Žiarovky E27 sú náhrady za predchodkyne, staré klasické žiarovky s hruškovitým tvarom, no tieto sa vyznačujú svojou úspornosťou a výdržou medzi naj LED produkt.

LED žiarovky

Spomedzi radu najpredávanejších LED žiaroviek môžeme spomenúť taktiež LED žiarovky G9. Jedná sa o vysoko úsporné led žiarovky, ktoré svojou dlhou životnosťou a energetickou efektívnosťou oslovia nejedného z vás. Ich nízka spotreba poteší mnohých a vy si tak budete môcť v pokoji a bez obáv za účet, svietiť koľko budete potrebovať. Vyberať si môžete napríklad LED žiarovku g9 230V 7W studená biela. Jedná sa o vysoko úspornú žiarovku so životnosťou až do 15 000 hodín nepretržitého svietenia. Túto žiarovku si môžete zakúpiť na ledprodukt.sk v teplej bielej a rovnako tak aj v neutrálnej bielej.

Na ledprodukt.sk nájdete množstvo ostatných led žiaroviek a ostatných produktov. Stačí si len vybrať z bohatej ponuky.